بنای Stonehenge

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
نتیجه یک پروژه تحقیقاتی در سال ۲۰۰۸ این بوده است که استون هنج یک محل برای خاکسپاری مردگان بوده اما همانطور که گفته شد هنوز اثبات قطعی برای این موضوع وجود ندارد و تنها به عنوان یک نظریه مورد قبول است.

استون هنج یک بنای پیشاتاریخ است که در Wiltshire انگلیس واقع شده است. استون هنج را میتوان یکی از معروف ترین جاذبه های توریستی جهان دانست. در واقع Stonehenge باقی مانده بنایی است که از سنگهای ایستاده شده به دور یک دایره ساخته شده است و آنچه امروزه مشاهده میشود تنها قسمتهایی است که در طول سالیان بسیار زیاد و حوادث طبیعی همچون طوفان و زلزله بجا مانده است.

باستان شناسان معتقد هستند این بنا بین ۳۰۰۰ تا ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده است. هر چند دانشمندان سعی کرده اند به کمک روشهای مختلف از جمله تاریخ گذاری رادیو, تاریخ دقیقتری برای این بنای باستانی پیدا کنند, هنوز امکان تاریخگذاری دقیقتر آنها وجود ندارد و شاید هیچوقت معمای آن حل نشود.


برچسب‌ها: تاریخچه معماری بناها
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت: 1:44
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها